تقدیر پروفسور سمیعی از دکتر طبیب خوئی

پروفسور سمیعی در کنار دکتر طبیب خوئی

حضور پروفسور سمیعی بر بالین دکتر محسن قربانی، همکار عزیزمان، پزشک منطقه محروم قصرقند در سیستان و بلوچستان که دو ماه قبل به دنبال حادثه تصادف در جاده، دچار شکستگی‌های متعدد در مهره‌های گردن و آسیب نخاعی شدید و به دنبال آن فلج هر چهار اندام و فلج عضلات تنفسی شده بود، در کمترین زمان ممکن به بیمارستان حضرت رسول اکرم انتقال یافت و بلافاصله تحت جراحی ستون فقرات قرار گرفت و از آن زمان تا کنون در آی سی یو مرکز ما تحت مراقبت می‌باشد.

پروفسور سمیعی در کنار دکتر طبیب خوئی

 

در دو هفته اخیر وضعیت تنفسی بهبود قابل توجهی داشت و موفق به جدا کردن ایشان از دستگاه ونتیلاتور و در روز شنبه، یازدهم شهریور ماه با مشاهده حرکت کوچکی در دست چپ وی همه کادر درمان بسیار خوشحال و بیش از پیش امیدوار شدیم.
یکشنبه شب با هماهنگی وزارت محترم بهداشت و درمان، جناب پروفسور سمیعی، استاد بزرگ و پیشکسوت و مایه مباهات جراحی مغز و اعصاب ایران، بر بالین وی حاضر شده و از ایشان عیادت کرده و بعد از بررسی تصاویر قبل و بعد از عمل، از جراحی و روند مراقبت و درمان این پزشک عزیز اظهار تشکر و تقدیر نمودند.
این ملاقات با پروفسور سمیعی برای من و سایر همکارانم باعث افتخار و خرسندی بود و در شرایط سخت کنونی برای خدمت به هموطنانمان، بیشتر از قبل ما را امیدوار و در تداوم این راه مستحکم‌تر کرد.
برای گوهر ارزنده جراح مغز و اعصاب دنیا و همینطور دکتر قربانی عزیز از خداوند متعال طلب سلامت و طول عمر میکنم …