تقدیر پروفسور سمیعی از دکتر طبیب خوئی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2 امتیاز تقریبی 2٫50 از 5)
Loading...
پروفسور سمیعی در کنار دکتر طبیب خوئی

حضور پروفسور سمیعی بر بالین دکتر محسن قربانی، همکار عزیزمان، پزشک منطقه محروم قصرقند در سیستان و بلوچستان که دو ماه قبل به دنبال حادثه تصادف در جاده، دچار شکستگی‌های متعدد در مهره‌های گردن و آسیب نخاعی شدید و به دنبال آن فلج هر چهار اندام و فلج عضلات تنفسی شده بود، در کمترین زمان ممکن به بیمارستان حضرت رسول اکرم انتقال یافت و بلافاصله تحت جراحی قرار گرفت و از آن زمان تا کنون در آی سی یو مرکز ما تحت مراقبت می‌باشد.

پروفسور سمیعی در کنار دکتر طبیب خوئی

 

در دو هفته اخیر وضعیت تنفسی بهبود قابل توجهی داشت و موفق به جدا کردن ایشان از دستگاه ونتیلاتور و در روز شنبه، یازدهم شهریور ماه با مشاهده حرکت کوچکی در دست چپ وی همه کادر درمان بسیار خوشحال و بیش از پیش امیدوار شدیم.
یکشنبه شب با هماهنگی وزارت محترم بهداشت و درمان، جناب پروفسور سمیعی، استاد بزرگ و پیشکسوت و مایه مباهات جراحی مغز و اعصاب ایران، بر بالین وی حاضر شده و از ایشان عیادت کرده و بعد از بررسی تصاویر قبل و بعد از عمل، از جراحی و روند مراقبت و درمان این پزشک عزیز اظهار تشکر و تقدیر نمودند.
این ملاقات با پروفسور سمیعی برای من و سایر همکارانم باعث افتخار و خرسندی بود و در شرایط سخت کنونی برای خدمت به هموطنانمان، بیشتر از قبل ما را امیدوار و در تداوم این راه مستحکم‌تر کرد.
برای گوهر ارزنده جراحی مغز و اعصاب دنیا و همینطور دکتر قربانی عزیز از خداوند متعال طلب سلامت و طول عمر میکنم …
#دکتر_طبیب_خوئی
#جراح_مغز_و_اعصاب
#جراحی_مغز_و_اعصاب
#پروفسور_سمیعی
#دکتر_سمیعی
#دکتر_محسن_قربانی